ورود/عضویت

درباره ابزار فروش

اولین خرید شما از ابزار فروش شروع یک رابطه پایدار است. ما به اعتماد شما مفتخریم و با تمام توان در جلب رضایت مشتریان عزیزمان کوشا هستیم.

ابزار فروش با ایجاد کامل ترین مجموعه تخصصی ابزار از سال 1387، امکان دسترسی یکسان به ابزارآلات را برای مشتریان خود فراهم کرده تا به سادگی کالای متناسب با نیاز خود را به سرعت در هر کجای کشور عزیزمان تحویل گیرند.

روحیه کار تیمی، همدلی، مشتری مداری، احترام و ارتباط نزدیک با مشتریان از استانداردهای اولیه ابزار فروش است. خدماتی مانند هفت روز ضمانت بازگشت کالا، ضمانت اصالت و سلامت کالا، ارائه بهترین قیمت ها، مشاوره تخصصی رایگان با روی گشاده و صبر و حوصله در پاسخگویی به مشتریان از جمله خدمات و استاندارد هایی است که ابزار فروش در سر فصل کار خود به آنها پای بند بوده و هست.

ابزار فروش متشکل از یک تیم جوان و با انگیزه است که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می کند.

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را برای مشتریان فراهم می کند که تا با انتخاب خود در میان گستره زیادی از محصولات خریدی با اطمینان و با خیال راحت انجام دهند و از طرفی در این روش هزینه اضافی به مشتریان تحمیل نمی گردد و از تمام نقاط کشور محصولی با قیمت یکسان دریافت کنند.

شما می توانید با مقایسه قیمت، کیفیت و دیگر ویژگی ها، محصول مورد نظر خود را انتخاب کرده و بهترین خرید ممکن خود را تجربه کنید.